موفقیت عکاس ایرانی در مسابقه عکس اتریش
890914_2.jpg

«کاوه بغدادچی»، عکاس جوان ایرانی، دیپلم افتخار سومین مسابقه‌ی بین‌المللی عکاسی دیجیتال «مرد و طبیعت» اتریش را بدست آورد. 
سومین دوره‌ی این مسابقه‌ی بین‌المللی عکاسی در سه بخش موضوعی مختلف برگزار شد و از میان ۸ عکس ارسالی «کاوه بغدادچی» ۴ قطعه از آثار وی، بعنوان تنها عکس‌های ایرانی به نمایشگاه نهایی این مسابقه راه‌ یافت. ۲ قطعه عکس از این ۴ اثر در بخش موضوعی «مرد» و ۲ قطعه‌ی دیگر هم در بخش عکس‌هایی با موضوع «آزاد» مورد پذیرش هیات داوران سه نفره‌ی این مسابقه قرار گرفتند و در پایان داوری یکی از عکس‌های این عکاس ایرانی در بخش «آزاد» موفق به دریافت دیپلم افتخار این جشنواره‌ی بین‌المللی شد. نمایشگاه این دوره از ۲۶ نوامبر برابر با ۵ آذرماه در محل گالری عکاسی هنری شهر «Linz» اتریش گشایش یافته و قرار است پس از پایان نمایشگاه عکس‌های برگزیده در قالب کتابچه‌ی ویژه‌ی این دوره به چاپ برسند.  
 گفتنی‌ست؛ سومین مسابقه‌ی بین‌المللی عکاسی دیجیتال «مرد و طبیعت» که عکاسان ۴۵ کشور جهان در آن شرکت کرده بودند، توسط کلوپ عکس لوندینگ اتریش و با حمایت و زیرنظر فدراسیون جهانی عکاسی هنری (فیاپ) و چند نهاد فرهنگی کشور اتریش برگزار می‌شود.

سایت مسابقه
هیچ نظری برای این مطلب وارد نشده است!
:
:
:
:
:
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.